Інвестмаш

Компанія «Інвестмаш» вже понад 20 років займається продажем труб підприємствам України та країн СНД. Ми пропонуємо за розумною ціною купити труби в Україні в асортименті. У нас можна придбати трубну продукцію зі складу або на замовлення.
«Інвестмаш» здійснює комплексне постачання підприємств та організацій трубною продукцією широкого асортименту (безшовні, електрозварні, котельні, оубсадні, крекінгові, прецизійні тощо) та постачанням деталей трубопроводів (відводи, фланці, переходи, трійники, еліптичні заглушки тощо).
База знаходиться в Дніпрі і розташована в зручному місці на околиці міста - відкритий майданчик, обладнаний козловим краном, ангари для критого зберігання вантажів оснащені кранами та підйомниками, а також парком спеціальної техніки. Надаємо послуги зберігання та перевалки вантажів, послуги з різання металопродукції стрічково-пильними верстатами "в розмір".
-Великий асортимент труб у постійній наявності на складі, а також виготовлення на замовлення.

Труби безшовні сталеві є важливим елементом будівельних і виробничих конструкцій. Відсутність зварних швів при виготовленні труб є гарантією підвищеної надійності, стійкості до механічних і фізичних дій, отже, підвищує експлуатаційні характеристики.

ГОСТ 8732-78 (сортамент), ГОСТ 8731-87 (технічні вимоги).Труби, що поставляються за цими стандартами застосовують для трубопроводів, в деяких галузях машинобудування, при виготовленні різних конструкцій, в якості напівфабрикатів різних судин і т.п. Стандарти регламентують досить широкий сортамент і велику кількість технічних вимог, що дозволяють споживачеві вибрати необхідні йому труби.

 

Безшовні гарячекатані труби виготовляються з вуглецевої і легованої сталі: 10, 20, 35, 45, 09Г2С, 20Х, 40Х, 30ХГСА.

Стандарт передбачає можливість поставки труб діаметром 25-820 мм, товщиною стінки 2,5-75,0 мм і довжиною від 4,0 до 12,5 м. В даний час на території СНД промисловість випускає труби діаметром 32-550 мм і товщиною стінки 3,0-75,0 мм.

Довжина труб обговорюється в замовленні і може бути: немірною (від 4,0 до 12,5 м), мірною (в межах немірної), кратною (в межах немірної з припуском на кожний різ по 5 мм).

ГОСТ 8734-75 (сортамент), ГОСТ 8733-74 (технічні вимоги). Труби сталеві безшовні холоднодеформовані (холоднотягнуті). Виготовляємо способом холодної протягання (волочіння) і відрізняються більш точною геометрією ніж гарячодеформовані. Труби широко застосовують в авіаційній, автомобільній, тракторній промисловості, суднобудуванні, машинобудуванні, цукровій промисловості, в медицині, енергетиці, сільському господарстві тощо.

Безшовні холоднотягнуті труби виготовляються з вуглецевої і легованої сталі: 10, 20, 35, 45, 09Г2С, 20Х, 40Х, 30ХГСА.

Стандарт передбачає можливість поставки труб діаметром 6-114 мм, товщиною стінки 0,5-24,0 мм і довжиною від 4,0 до 12,5 м. Довжина труб обмовляється в замовленні і може бути: немірною (від 4,0 до 12,5 м), мірноою (в межах немірної) , кратною (в межах немірної з припуском на кожен різ по 5 мм).

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
11 + ? = 20
Також радимо почитати
Безшовна сталева труба: способи виробництва, ГОСТи і застосування
19.07.2021

Ця стаття присвячена темі безшовних сталевих труб.

У статті коротко описуються які бувають види труб, як їх класифікують по методу виробництва і потолщине стінок, як роблять безшовні сталеві труби гарячі деформовані і холоднодеформовані, Етапи виробництва. Госты ГОСТ 8732-78 і ГОСТ 8734-75 сфер застосування і способи з'єднань...

Класифікація сталевих труб
20.08.2018

Класифікація сталевих труб за способом виробництва, формою перетину, обробкою кінців і призначенням.

Як вибрати фітинги на труби.
30.11.2019

Фітинги - це додатково встановлюється з'єднання в трубопроводі. Воно призначене для зміни конфігурації водяної труби, фіксації двох виробів з різних матеріалів. Так, ця деталь може створити кут водопроводу, сформувати розгалуження труби на кілька каналів і т.д. від грамотно підібраного фітинга залежить, наскільки довго буде служити система комунікацій або конкретне з'єднання.