Кам'янський трубний завод "КамТЗ"

Завод «КамТЗ» побудований в 2018 році і є дочірнім підприємством компанії ТОВ «Інвестмаш». Використовуючи 18-річний досвід роботи в сфері трубопрокату і впроваджуючи сучасні науково-технічні досягнення, ми планомірно займаємо лідируючі позиції в галузі холоднодеформованих безшовних труб ординарного і спеціального призначення.

Кам'янський трубний завод ТОВ "КамТЗ" - це симбіоз сучасних автоматизованих трубопрокатних агрегатів і висококваліфікованих фахівців. Ми виробляємо холоднодеформовані труби згідно ГОСТ 8734 найвищої якості. Сортамент трубної продукції являє собою лінійку зовнішніх діаметрів від 6 до 45 мм і стінки 1-6 мм.Труби виготовляються з вуглецевих марок сталі.

Завод ТОВ "КамТЗ" для виробництва труб застосовує такі технології, як холодне волочіння, холодна прокатка, гаряче пресування.

ТОВ "КамТЗ" виробляє безшовні холоднодеформовані труби, згідно ГОСТ 8734-85 з вуглецевих марок сталі, зовнішнім діаметром Ø 6-28 мм і товщиною стінки 1-6 мм. і Ø 30-45 мм з товщиною стінки 1-6 мм.

Виробничі потужності ТОВ "КамТЗ" розташовані в м.Кам'янське. Компанія здійснює активну інноваційну політику, використовуючи досвід останніх світових розробок.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
14 + ? = 17