Пізнавальні факти про метал

Тривалий час в історії людства був відображений один неточний факт. До кінця XIX століття вважалося, що перший відкритий людиною металом була бронза, поки угорський Ференц Пульскій не переконав світову спільноту в тому, що між кам'яним і бронзовим століттями мав місце бути ще один умовний століття, а саме мідний. Примітно, але ж мідь є першим відкритим людиною металом.

Пов'язано це з тим що мідь часто зустрічається в самородному вигляді. Мідні родовища іноді можуть розташовуватися на поверхні, наприклад, у Франції на Лазурному березі можна спостерігати відкриті родовища.

Також, мідь можна легко отримати з мідної руди. Якщо змішати чорний порошок оксиду міді з вугіллям і нагріти на полум'ї, то через час колір стане червоним, тобто утворюється мідь.

Поширеність міді в земній корі 0,005%, а заліза на Землі 4,1%.

             Цікаво, що купити мідні труби досить просто, для цього потрібно відвідати наш сайт і зателефонувати по одному з вподобаних Вам контактних номерів або замовити функцію call back і ми передзвонимо через 30 секунд.

Актуальність металопрокату, як і всього світового технічного прогресу, була продемонстрована в 1889р. під час будівництва Ейфелевої вежі. Щоб звести це колосальне будова знадобилося понад 18 000 металевих елементів і 10 000 тонн металу.

Значимість ролі металів у розвитку людства і його використання можна вважати умовою, що зумовив становлення цивілізації. В сучасний час важко уявити світ без металу, без можливості придбати металопрокат.

Але все ж, високі технології стають ближче. Уже зараз композитні матеріали по трохи витісняють метали з космічної галузі. Складно повірити, але можна і сьогодні очікувати новин зі світу високих технологій, про те, що прогрес поступово замінить популярні і в той же час недосконалі метали.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
10 + ? = 15