Послуга доставки замовлень

Наша компанія здійснює доставку металопрокату, виробів і деталей з труб, металоконструкцій в усі куточки України. Ми використовуємо автотранспорт наших компаній-партнерів, які спеціалізуються на перевезеннях важких вантажів по країні і за її межами. У вашому розпорядженні будуть досвідчені логісти, які прокладуть оптимальний маршрут доставки з урахуванням погодних умов і стану доріг, а також висококваліфіковані оператори кранів, водії та експедитори.

Ми не тільки зберігаємо і вантажимо матеріали, деталі і вироби, а й гарантуємо своєчасну доставку вашого замовлення по країні. Купити металопрокат - це ще не вся задача, що стоїть перед багатьма виробничими компаніями і організаціями. Потрібно трубну продукцію або готові деталі доставити на місце.

Ми забезпечуємо постачання завдяки злагодженій роботі штату і довготривалої взаємодії з нашими партнерами - перевізними компаніями з Дніпропетровська та інших міст нашої країни.

Доставка труб довжиною від 6 метрів здійснюється довгомірними вантажівками, які проходять своєчасні техогляди і управляються досвідченими водіями, які були на маршруті не один десяток разів.

 

Доставка здійснюється за допомогою