Eurofer не передбачає в 2016 р збільшення сталевого попиту в Європейському Союзі

З повідомлення агентства Reuters слід, що згідно з оцінкою Eurofer споживання сталі в країнах Європи зіткнулося з проблемою стагнації внаслідок надлишку потужностей і зростаючого імпорту з Китаю. Квартальний звіт, підготовлений Eurofer, містить інформацію про слабкі прогнози на 2016 рік для сталевого європейського ринку.

У заяві президента Eurofer, GeertVanPoelvoorde, головного виконавчого директора Арселор Мітал на прес-конференції йдеться про те, що найбільшою проблемою в секторі був надлишок виробничих потужностей, що нагадало ситуацію масової реструктуризації в 70-х і 80-х рр. минулого століття.

Він каже, що ще 40 років тому проблема носила регіональний, а в наш час вже набула глобального характеру, і головна її причина лежить в надлишку китайських виробничих потужностей.

Китай знову звинувачується Eurofer в надлишки сталі на світових ринках. Відповіддю GeertVanPoelvoorde на питання щодо того, які ж продукти хочуть вивчати Eurofer далі, було «Все!».

«При наявності торгового випадку відбувається зменшення обсягу, але він переходить на інший продукт, від оцинкованої і г/к сталі до х/к прокату. При наявності надлишку потужностей з Китаю необхідно використовувати кожні відкриті двері».

За прогнозами Eurofer, в 2016 р НЕ буде спостерігатися зростання споживання сталі (збільшилося на 3,5% в 2015 р). Зростання на 1.6% очікується в 2017 р

Асоціацією Eurofer в січні поточного року вже було дано прогноз помірного збільшення споживання сталі, а також помірно-позитивного в 2017 році.

У три рази зріс імпорт в Україну

Підводячи підсумки першого кварталу, був зроблений висновок про зростання поставок імпортної сировини для металургійної галузі України на 35% у порівнянні до такого ж періоду 2015 г. Ці дані надала українська профільна асоціація «Укрметалургпром».

Кокс - єдина падаюча позиція, обсяги його зменшилися в 2 рази - до 0,2-х млн. Т. У цілому, ввезення імпортної сировини забезпечив приблизно третю частину квартального обсягу продукту, необхідного української металургії.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
34 + ? = 40