Глосарій О-П

ОБСАДНА ТРУБА - Труба, що опускається з поверхні для кріплення стінок свердловини.

ОПРАВЛЕННЯ - технологічний інструмент для формування і обробки внутрішньої поверхні труб в процесі прокатки і волочіння.

ОЧИЩЕННЯ ГАЗУ ВІД ПРОДУКТІВ ГОРІННЯ - процес видалення з промислових газів твердих, рідких або газоподібних домішок, що містяться в них, з метою їх подальшої переробки та утилізації, а також охорони повітряного простору від забруднень шкідливими речовинами.

ПІЧ АУСТЕНІЗАЦІЇ - піч для термічної обробки сталевих виробів, в якій в процесі нагріву здійснюється перетворення ферито-карбідної суміші в аустеніт.

ПІЧ БЕЗПЕРЕРВНОГО ТИПУ - методична піч для гарячої обробки матеріалів, які просуваються безперервно через піч, входячи з одного кінця, і вивантажуються через інший.

ПІЧ З КРОКУЮЧИМИ БАЛКАМИ - прохідна піч для нагріву і термічної обробки металевих та інших виробів, через яку вироби транспортують за допомогою циклічно рухомої системи рухомих балок (здійснюють зворотно-поступальні рухи з підйомом і опусканням).

ПІЧ-КІВШ - Агрегат комплексної обробки сталі, призначений для доведення металу в ковші, після його випуску з плавильного агрегату, до заданої температури і хімічного складу. Використовується в комплексі з плавильними агрегатами (кисневі конвертери, дугові і мартенівські печі), в яких виплавляється напівпродукт.

ПІЛІГРИМОВИЙ СТАН - двовалковий трубопрокатний стан поздовжньої періодичної прокатки, призначений для розкочування гільз на дорні, причому валки стану обертаються в напрямку, протилежному руху прокатуємої труби. Входить до складу трубопрокатного агрегату з пілігримовим станом.

ПИЛИ ПОШАГОВОГО РІЗАННЯ - механізовані пили для поділу декількох труб на мірні довжини.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
42 + ? = 43