Які труби краще для водопроводу в квартирі

При ремонті в житловому приміщенні перед власниками постає актуальне питання, які труби для водопроводу варто поставити. Адже від правильного вибору залежить безаварійна робота систем подачі води і тривалість функціонування.

59

 

 

 

 

 

 

 

 

Водопроводи в сучасних квартирах прийнято облаштовувати за допомогою таких різновидів труб:

  1. Сталеві труби. Вони відносно недорогі, стійкі до механічних впливів, є багато арматури для монтажу. Серед недоліків - зварювальні роботи при збірці, схильність до корозії, засмічення. Краще застосовувати сталеві оцинковані труби. Вони міцніші і менш схильні до руйнування корозійних впливом.
  2. Пластикові труби. Ці вироби з поліпропілену достатні міцні, легкі в збірці, з'єднуються за допомогою спеціального паяльника шляхом зварювальних робіт при невисокій температурі. Прості в ремонті. До недоліків відносять нерозбірні з'єднання.
  3. Металопластик. Матеріал, який виглядає ефектно в дизайні квартирі, не схильний до корозії, не проводить струм. Погано переносить механічні дії.
  4. Мідні. Дорогі вироби, для монтажу потрібні спеціальні інструменти. Однак великий термін служби, великий температурний діапазон, хороша проходімость.Із всіх перерахованих видів найбільш прийнятний за якістю і ціною пластиковий варіант трубопроводу.

Як вибрати труби?

Щоб не зробити помилку варто орієнтуватися на такі характеристики:

  • матеріал, з якого виготовлені труби;
  • вартість виробу;
  • відповідність заявленого виробником якості;
  • технічні складові;
  • можливості монтажу.

Щоб правильно вибрати, потрібно ретельно вивчити особливості матеріалу, способів з'єднання і звичайно врахувати цінове питання.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
29 + ? = 39