Топ 5 лідерів глобальної металургії

Період з кінця 2019 і початку 2020 року для всіх країн світу став дуже складним. Унаслідок всесвітньої пандемії обрушився світовий ринок, настала економічна криза практично у всіх держави. Така ситуація не обійшла стороною і світових лідерів з виробництва сталі.

53

Основні світові лідери в сфері металургії

ТОП-5 провідних країн в галузі металургії виглядає наступним чином:

  1. Китай. Це держава вже протягом довгого часу є сталевим гігантом. За 2019 рік країна випускає половину всього металу (53,3%), який є на ринку. Але з початком спалаху коронавируса 2019 nCoV обсяги виробництва знизилися, акції гірничодобувних компаній впали. Зараз ситуація стабілізувалася, і Китай продовжує утримувати лідируючі позиції.
  2. Індія. Виробництво займає 5,9% світового видобутку. Такі компанії як «TATA Steel Group», «Steel Authority of India Ltd.» (SAIL) і «JSW Steel Limited» поставляють продукцію в різні країни (Непал, Бельгія).
  3. Японія. У зв'язку зі зниженням виробничих обсягів до 5,3% зайняла 3 позицію. Незважаючи на це, експорт продукції збільшився. Найбільші виробники сталі в Японії експортують в Південну Корею, Таїланд.
  4. США. Збільшення обсягів виробництва до 4,7%. Сполучені Штати постачають свою продукцію в Канаду і Мексику. Найбільшими концернами є «Nucor», «US Steel» і «Arcelor Mittal».
  5. Росія. Виробництво досягає 3,8%. Продукція експортується до Туреччини, Тайвань, Мексики. Компанії «ЕвразГруп» і ВАТ«Северсталь» володіють величезними потужностями, що робить державу відомою.

На світовому ринку Україна займає 13 позицію, обсяги виробництва становлять 1,2%. Основними споживачами продукції є Єгипет, Туреччина та Італія.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
12 + ? = 20