Труба водогазопровідна кругла

Водогазопровідна труба являє собою трубчастий виріб з оцинкованого або не оцинкованого металу, яке застосовують в якості комплектуючого елемента систем водо - і газопостачання, опалювальних конструкцій. Відноситься до категорії зварної сталевої продукції. Користується попитом на будівництві, при ремонті, на великих виробництвах і підприємствах, що працюють у сфері житлово-комунального господарства.

0047

Різновиди труби:

Труба круглого перетину ділиться на категорії з урахуванням таких даних як:

  • УД (умовний діаметр);
  • товщина трубчастої основи;
  • протяжність.

Перший параметр списку визначає ступінь точності виробу, відповідно до якого вони можуть бути:

  1. Звичайними. При виготовленні цих екземплярів не регулюється нормативами хімічний склад сплаву і його параметри експлуатації. Моделі даної категорії активно застосовуються для оснащення комунікацій побутової спрямованості.
  2. Підвищеними. Сталеві вироби з цієї ніші характеризуються тим, що у них регулюється нормативами співвідношення хімічних речовин сплаву і його підсумкові експлуатаційні дані. Призначаються ці варіанти для промислової галузі з високим рівнем небезпеки.

Кругла водогазопровідна труба буває різною в залежності від товщини її основи (стінки):

  • легкою;
  • звичайною;
  • посиленою.

Для кожного типу параметр регулюється ГОСТом, який встановлює і їх доступні області застосування.

По довжині продукція може бути різною. Її протяжність коливається від 4 до 12 метрів.Також всі види труби водогазопровідної можуть виготовлятися на виробничих конвеєрах в декількох варіаціях: без нанесення різьблення або з ним (робиться в обох країв способом накатки або методом різання).

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
33 + ? = 38