Продажі металопрокату АрселорМіттал

Продажі металопрокату «АрселорМіттал» на внутрішньому ринку Кривого Рогу впали в три рази!

Нещодавно генеральний директор компанії ПАТ «АрселорМіттал», яка розташована в Кривому Розі, взяв участь в конференції на тему: «Глобальні перспективи українського бізнес клімату». Її організатором стала ЄБА. Парамжіт Калон заявив про те, що в минулому 2015 року на внутрішньому ринку нашої країни значно впав попит на сталь.

«В середньому АМКР виготовляє в рік 6 млн. Тонн сталі. Зовсім недавно попит становив від 1,2 до 1,5 млн. Тонн готової продукції. У 2015 році він зменшився до 0,5 млн. Тонн. Сьогодні тільки 13% виробленого металопрокату припадає на наш ринок, а 87% - йде на експорт », - так процитував ситуацію портал UAprom.info за словами Калона.

Він вважає, що це обумовлено значним спадом будівельної активності в Україні в 2015 році, а також відсутністю великих інфраструктурних об'єктів.

«Ситуація істотно не зміниться і в новому 2016 році. Ми ведемо переговори з урядом і переконуємо, що можемо запропонувати шлак для спецпроектів, а також стати для них надійними партнерами і брати участь в будівництві великих автомагістралей. У нас є великий досвід участі в країнах ЄС в проектах по розробці технології застосування шлаків в будівництві магістралей. Крім цього ми маємо власну арматуру для будівельних робіт, яка повністю може замінити бетон », - сказав Парамжіт Калон.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
28 + ? = 33