Статті

Труби сталеві безшовні ГОСТ 8732-78
Труби сталеві безшовні ГОСТ 8732-78
03.02.2022

Труби сталеві безшовні, цей вид трубного прокату є найважливішим елементом виробничої та будівельної конструкції. Основною відмінністю безшовних туб є відсутність зварного шва, що дає максимальну надійність, дані труби дуже стійкі як до фізичних, так і механічних впливів. Все вищевикладене гарантує підвищені характеристики експлуатації. Через цільність конструкції та властивості матеріалів для виготовлення труб, вони здатні витримати велике механічне навантаження, високу температуру і високий тиск навколишнього середовища всередині труби. З цієї причини, безшовні труби знайшли широке застосування на особливо важливих і відповідальних об'єктах. Безшовна труба використовується для транспортування пари, газу та інших речовин. Дуже часто безшовні труби використовуються в оборонній промисловості, суднобудуванні та вагонобудуванні та у багатьох галузях важкої промисловості.

Холоднодеформовані та гарячедеформовані труби, у чому різниця?
Холоднодеформовані та гарячедеформовані труби, у чому різниця?
27.01.2022

Якщо Вам довелося зіткнутися з пошуком труби, швидше за все Вам доведеться зіткнутися з такими поняттями як «холодна труба», «гарячка», «безшовна…». У чому між ними різниця і чому такий розкид цін на труби?

Інвестмаш
Інвестмаш
10.12.2021

Компанія «Інвестмаш» вже понад 20 років займається продажем труб підприємствам України та країн СНД. Ми пропонуємо за розумною ціною купити труби в Україні в асортименті. У нас можна придбати трубну продукцію зі складу або на замовлення.
«Інвестмаш» здійснює комплексне постачання підприємств та організацій трубною продукцією широкого асортименту (безшовні, електрозварні, котельні, оубсадні, крекінгові, прецизійні тощо) та постачанням деталей трубопроводів (відводи, фланці, переходи, трійники, еліптичні заглушки тощо).
База знаходиться в Дніпрі і розташована в зручному місці на околиці міста - відкритий майданчик, обладнаний козловим краном, ангари для критого зберігання вантажів оснащені кранами та підйомниками, а також парком спеціальної техніки. Надаємо послуги зберігання та перевалки вантажів, послуги з різання металопродукції стрічково-пильними верстатами "в розмір".
-Великий асортимент труб у постійній наявності на складі, а також виготовлення на замовлення.

 

Різноманітність сталевих труб
Різноманітність сталевих труб
13.09.2021

При виборі сталевих труб навіть загальне про них уявлення, дозволить зробити комунікацію більш легкої і значно спростити вибір потрібної труби. Сучасній промисловістю виробляється велика різноманітність сталевих труб. Сталеві труби широко використовують в різних сферах завдяки їх високим експлуатаційним характеристиками.

 

Безшовна сталева труба: способи виробництва, ГОСТи і застосування
Безшовна сталева труба: способи виробництва, ГОСТи і застосування
19.07.2021

Ця стаття присвячена темі безшовних сталевих труб.

У статті коротко описуються які бувають види труб, як їх класифікують по методу виробництва і потолщине стінок, як роблять безшовні сталеві труби гарячі деформовані і холоднодеформовані, Етапи виробництва. Госты ГОСТ 8732-78 і ГОСТ 8734-75 сфер застосування і способи з'єднань...

Профільна труба
Профільна труба
17.06.2021

У виробництві профільних труб з металу застосовують технології холодного і гарячого деформування, він може забезпечити як безшовні варіанти так і зварний спосіб з'єднання.

Відмінність гарячекатаних труб і холоднодеформованих
Відмінність гарячекатаних труб і холоднодеформованих
15.06.2021

При виробництві безшовних труб не використовується зварювання, саме тому в таких трубах відсутні шви з'єднання. Така технологія однозначно вимагає більше ресурсів, дорожче і складніше, але при цьому має ряд переваг:

  • відсутність стиків
  • підвищена міцність виробу
  • висока точність розміру стінки
  • ширша сфера застосування
Пізнавальні факти про метал
Пізнавальні факти про метал
18.03.2021

Тривалий час в історії людства був відображений один неточний факт. До кінця XIX століття вважалося, що перший відкритий людиною металом була бронза, поки угорський Ференц Пульскій...

З 8 Березня ! Вітаємо з міжнародним жіночим днем.
З 8 Березня ! Вітаємо з міжнародним жіночим днем.
06.03.2021

З 8 Березня ! Вітаємо з міжнародним жіночим днем.

Безшовні труби - якими вони бувають.
Безшовні труби - якими вони бувають.
25.02.2021

Безшовні труби володіють підвищеними показниками міцності серед інших сталевих труб. Є виробами цільними і не мають зварних або інших типів з'єднань. За рахунок цієї характеристики забезпечують трубопроводах можливість експлуатуватися в умовах високого тиску...