Статті

Пізнавальні факти про металах.
Пізнавальні факти про металах.
18.03.2021

Тривалий час в історії людства був відображений один неточний факт. До кінця XIX століття вважалося, що перший відкритий людиною металом була бронза, поки угорський Ференц Пульскій...

Безшовні труби - якими вони бувають.
Безшовні труби - якими вони бувають.
25.02.2021

Безшовні труби володіють підвищеними показниками міцності серед інших сталевих труб. Є виробами цільними і не мають зварних або інших типів з'єднань. За рахунок цієї характеристики забезпечують трубопроводах можливість експлуатуватися в умовах високого тиску...

Українські споживачі в 2020 році збільшили закупівлі металопрокату
Українські споживачі в 2020 році збільшили закупівлі металопрокату
24.01.2021

Частка імпорту чорної металургії скоротилася до 5,2%, при тому що закупівля чорної металургії зросла на 4.4% у порівнянні з показниками січень-грудень 2019 року...

Український ринок металопрокату в 2020 році
Український ринок металопрокату в 2020 році
30.11.2020

Останні новини металопрокату говорять про те, що в структурі торгівлі на 7,6% зменшився експорт за січень-серпень поточного року. Так обсяг українського ринку за даний період отримав приріст в 3%.

Які труби краще для водопроводу в квартирі
Які труби краще для водопроводу в квартирі
31.10.2020

При ремонті в житловому приміщенні перед власниками постає актуальне питання, які труби для водопроводу варто поставити. Адже від правильного вибору залежить безаварійна робота систем подачі води і тривалість функціонування.

 

Топ 5 лідерів глобальної металургії
Топ 5 лідерів глобальної металургії
29.10.2020

Період з кінця 2019 і початку 2020 року для всіх країн світу став дуже складним. Унаслідок всесвітньої пандемії обрушився світовий ринок, настала економічна криза практично у всіх держави. Така ситуація не обійшла стороною і світових лідерів з виробництва сталі.

ТОП-5 провідних країн в області металургії.

Труба водогазопровідна кругла
Труба водогазопровідна кругла
29.09.2020

Водогазопровідна труба являє собою трубчастий виріб з оцинкованого або не оцинкованого металу, який застосовують в якості комплектуючого елемента систем водо - і газопостачання, опалювальних конструкцій. Відноситься до категорії зварної сталевої продукції. Користується попитом на будівництві, при ремонті, на великих виробництвах і підприємствах, що працюють у сфері житлово-комунального господарства. Для кожного типу параметр регулюється ГОСТом, який встановлює їх доступні області застосування.

Мідні труби - за і проти
Мідні труби - за і проти
30.08.2020

За останній час в трубному виробництві відбулося багато змін. Незважаючи на затребуваність пластикових виробів на ринку, мідні елементи також залишаються потрібними. Це пов'язано з перевагами матеріалу. Труби мідні є міцними і довговічними, термін їх служби досягає до 100 років. Такі вироби поєднують в собі переваги металевих і пластикових аналогів.

Методи виготовлення сталевих труб
Методи виготовлення сталевих труб
24.08.2020

Сталеві труби – затребувані вироби в промисловості та інших сферах. Головна відмінність між ними – спосіб виготовлення: зварювальний або безшовний. Велика частина продукції металопрокату зварювальна. Сучасні технології дозволяють зварювати вироби на високому рівні, тому вони не поступаються суцільнометалевим. У них тонкі стіни, вони легкі і зручні в транспортуванні, монтажі.

Виробники випускають труби різної форми: круглої, овальної, квадратної, прямокутної.