Перила з нержавіючих труб

Нержавіючі труби отримали широке застосування при виготовленні перил. Це класичне рішення, яке є зручним і застосовується майже для будь-яких об'єктів. Зокрема для цього використовуються труби, що мають стандартну довжину, наприклад, метрові стійки перетином 38 мм; поручні, прольоти – по 3 або 4 м діаметром 50 мм.

 

Виготовлення перил з нержавійки для спусків або сходів має ряд переваг:

  1. Міцність і функціональність;
  2. Якісно простий монтаж і демонтаж
  3. Стійкість до корозії і довговічність;
  4. Естетичний зовнішній вигляд;
  5. Практичність, обумовлена простим доглядом;

Огородження з нержавійки, що входять в конструкцію будівлі, здатні успішно виконати кілька важливих функцій: захисту об'єкта, безпечного і комфортного пересування по сходах або мосту, прикраси інтер'єру будівлі. Остання з функцій успішно реалізується при поєднанні нержавіючих поручнів з іншими матеріалами (склом, деревом, пластиком, каменем).

У комплектацію стандартного огородження входять поручень, вертикальні стійки і ригелі. Поручні, будучи основним елементом, надають конструкції стійкість. Стійки – важливі деталі для кріплення. Ригелі – струни з нержавійки перетином 1,6 см – підвищують жорсткість і безпеку огорож, розташовуються під поручнем.

Нержавіюча труба є міцним виробом з високою температурною і корозійною стійкістю. Вона може бути основою багатьох будівельних конструкцій, а також ефективна в експлуатації.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
11 + ? = 14