Труби з нержавіючої сталі

Труба з нержавіючої сталі це високоестетичний і технологічний продукт, корисні якості якого може підтверджувати сертифікат. Така труба знайшла застосування в різних областях промислового виробництва, а її корисність полягає в гігієнічності, надійності і довговічності. Виріб, виконаний з якісної нержавіючої сталі, може володіти різними перетинами. Дуже часто такі труби використовують як декоративні елементи різних конструкцій, наприклад в якості перил.

Сертифікат відповідності (на трубопроводи) це особливий документ, що підтверджує що виробництво круглої або профільної труби з нержавійки виконано з урахуванням всіх вимог ГОСТів, техумов, а також інших нормативів. Тому готова продукція повинна повністю відповідати властивостям і характеристикам, заявленим в подібних стандартах. Сертифікат можуть видавати акредитовані органи. Його отримання може носити як обов'язковий, так і добровільний характер. Є певний перелік виробів, на які завжди повинен видаватися цей документ.

Законодавчо обов'язковій сертифікації підлягають тільки поліетиленова трубна продукція напірного типу і для газопроводів. Важливо попередньо узгодити з Виконавцем макет документа. Також в ньому можна прописати комплектуючі або запасні частини до сертифікованого виробу, якщо вони випускаються одним виробником.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
14 + ? = 23