Труби котельні

Цей стандарт застосовується до безшовних труб з легованих і вуглецевих марок сталі ці труби застосовуються в парових котлах і технологічних трубопроводах з вкрай високими і критичними параметрами пари. Саме ці труби розраховані на транспортування теплоносія з температурою більше 500° (С), також тиск в системі може досягати позначки 98 (МПа).

Котельні труби застосовуються на підприємствах з нафтопереробки, в котельних домашніх господарств і тепломереж, на підприємствах енергодобувної промисловості. Таке широке застосування пояснюється величезним ресурсом напрацювання. Котельня труба ТУ - 460 має високу стійкість до іржавіння, а завдяки феритній і аустенітній сталям здатна витримувати найвищий тиск і температуру. Також варто не забувати про жароміцність, і здатність чинити опір високим температурам.

Труби проходять наступні перевірки: на наявність дефектів ( дефектоскопія), контроль структури метал ультразвуком, визначається межа міцності (методом розриву і методом сплющування), також перевіряється параметр ударної в'язкості.

При наявності у замовника є додаткові умови до випробування труби, проводяться і інші перевірки.Ознайомитися з прайсом на трубу ТУ 14-3-460-2009 можна ось тут. А зв'язатися з нами для підбору необхідної вам труби, можна тут.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
9 + ? = 12