Чи можливий ріст цін на сталь в 2016 році?

Збільшення експорту китайської продукції, виготовленої зі сталі, в кінці минулого року призвело до того, що ринок виробів зі сталі був переповнений, і ціни на дану продукцію різко впали. Настільки низьку ціну не було протягом десяти останніх років.

MEPS заявляє, що незважаючи на призупинене зниження цін, говорити про серйозні зміни ще немає причин. На тлі можливого зростання експорту китайської продукції, що поставляється на ринок за найнижчою ціною, можна спостерігати невелике підвищення рівня продажів, хоча перспектива збільшення споживання досить слабка.

Надлишкова пропозиція китайських виробників набула всеосяжний характер, але керівництво Китаю прийняло рішення і поставило до відома світову спільноту про стрімке скорочення виробництва сирої сталі. Скорочення повинно досягти 150 мільйонів тонн.

Ситуація складається таким чином, що світові виробники будуть змушені знизити ціни на свою продукцію, продаючи її за цінами нижче собівартості. Ці дії необхідні для того, щоб забезпечити надходження замовлень. Немає іншого способу вирівняти прибуток, крім як вимушено скорочувати виробництво, закриваючи підприємства.

Чекати встановлення постійних цін на сталь не варто за твердженням MEPS. Це пов'язано зі зниженням попиту і збільшенням виробництва.

Транзакції в перші місяці нового року незначно зросли, але помітного зростання цін на продукцію зі сталі не спостерігається. На думку MEPS, європейським виробникам необхідно задуматися про перебудову виробництва, але, судячи з реакції, ці зміни їх не приваблюють і не цікавлять.

 

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
19 + ? = 22