Про нас

«Інвестмаш» є регіональним представником ЗАТ ТД «ТМК» в Україні.

Корпорація "ТМК" є найбільшим виробником сталевих труб. (До групи "ТМК" входять наступні підприємства: Волзький трубний завод, Сіверський трубний завод, Синарський трубний завод, Таганрозький металургійний завод, ТМК-Казтрубпром, МТК-ИНОКС, ТМК-КПВ). 

«Інвестмаш» здійснює комплексне постачання підприємств і організацій трубною продукцією широкого асортименту (безшовні, електрозварні, котельні, обсадні, крекінгові, прецизійні і т.д.) та постачанням деталей трубопроводів (відводи, фланці, переходи, трійники, еліптичні заглушки і т.д).

«Інвестмаш» володіє базою (загальна площа 30 000 кв.м.), яка призначена для зберігання і перевалки трубної продукції та металопрокату.

База знаходиться в Дніпрі та розташована в зручному місці на околиці міста - відкритий майданчик, обладнана козловим краном, ангари для критого зберігання вантажів оснащені кранами і підйомниками, а також парком спеціальної техніки. Надаємо послуги зберігання і перевалки вантажів.

Наше підприємство надає сервісні послуги з порізки металопродукції на стрічкопилкових верстатах "в розмір", піскоструминної обробки, замовник самостійно обирає форму співпраці і варіант, що відповідає його бюджету.

-Великий асортимент труб в постійній наявності на складі, а також виготовлення під замовлення.

-Мінімальна партія відвантаження зі складу від 0,1 метра.

-Доставка по Україні.