Постійні партнери компанії «Інвестмаш»

Широке поширення сталевих труб і їх застосування практично в будь-якій галузі промисловості і життєдіяльності обумовлено їх високими технічними показниками по міцності і герметичності. Наша компанія надасть можливість купити труби в Україні для організації газопровідної, опалювальної або водопровідної системи, хоча спектр застосування якісного металопрокату досить великий.

Наші партнери шукають можливість замовити труби з доставкою в Україні для виготовлення металоконструкцій, для виробництва виробів і деталей, для іншого застосування.

Крім прийнятної вартості для потенційного клієнта ми пропонуємо широкий сортамент безшовних і електрозварювальних труб, який застосовується в різних галузях промисловості.

Замовити труби з доставкою за доступною ціною досить просто, оскільки ми працюємо з кількома логістичними компаніями. Доставка труб можлива по розподілених класах залежно від сфери застосування: будівельної, бурильної, нафтовидобувної промисловості, для приватного застосування. Ми гарантуємо високу якість металопрокатної продукції. З перевагами профільних виробів і рівнем кваліфікації нашої компанії мали можливість ознайомитися наступні організації, які ми з гідністю відносимо до основних діловим партнерам:

Кам'янський трубний завод ТОВ «КамТЗ» - це поєднання сучасних автоматизованих трубопрокатних агрегатів і висококваліфікованих фахівців. Ми виробляємо холоднодеформовані труби згідно ГОСТ 8734 найвищої якості. Сортамент трубної продукції являє собою лінійку зовнішніх діаметрів від 6 до 45 мм і стінку 1-4,5 мм. Труби виготовляються з вуглецевих марок сталі 10, 20, 35, 45.

Компанія ТОВ ПО "Мінерали України" вже більше 17 років займається продажем труб підприємствам України та країн СНД. Ми пропонуємо за розумною ціною купити труби, деталі трубопроводу, поковки. Великий асортимент товару зі складу або під замовлення.

Великий холдинг ТОВ "Метінвест" був заснований в 2006 році і на сьогодні займає лідируючі позиції в чорній металургії, гірничої промисловості. ТОВ "Метінвест" є першою українською організацією, що увійшла до складу Міжнародного Інституту сталі та чавуну.

Компанія ДТЕК є однією з найбільших приватних вертикально-інтегрованих енергетичних компаній України, діяльність якої спрямована на синергію енергогенеруючих, вугледобувних і дистрибуційних організацій. Компанія ДТЕК - лідер в паливно-енергетичній сфері України.

Компанія "Інтерпайп" займає лідируючі позиції в галузі чорної металургії та з виробництва труб спеціального і загального призначення, безшовних труб, бандажів і коліс, призначених для залізничного транспорту.

ПАТ "Укрнафта" заснована в 1994 році і твердо займає нішу в нафто- і газодобувної промисловості. Організація представлена великими газопереробними заводами, що займаються видобутком і виробництвом зрідженого газу.

ПАТ "Трубна металургійна компанія" займається виробництвом сталевих труб. Продукція представлена асортиментом зварних, безшовних, безшовних лінійних труб промислового і основного призначення, а також магістральних труб і різьбових з'єднань.

MMZ

Всі товари вироблені MMZ, відповідають вимогам і стандартам: Інститут стандартів Туреччини (TSE), Європейські Норми (EN), American Society for Testing and Materials (ASTM), Міжнародна Організація Стандартів (ISO).

ПАТ "Комінмет" займається виробництвом сталевих профільних, водогазопровідних і оцинкованих труб, а також рулону і освинцьованого листа, що застосовуються в автомобільній промисловості. Випускає сталеві лопати і оцинкований посуд. Здійснює прямі поставки сертифікованого за світовими стандартами сортаменту в країни Європи та Азії.

ВАТ "Челябінський трубопрокатний завод" є великим металургійним комплексом, який займається виробництвом трубних виробів і входить в десятку найбільших світових компаній в даному напрямку. ВАТ "ЧТПЗ" випускає електрозварні і зварні труби різного діаметру і сортаменту, безшовні, насосно-компресорні, профільні труби, а також керамічні флюси і балони для стисненого газу.

Сферою діяльності підприємства є виробництво безперервнолитих і гарячекатаних заготовок; прокату фасонного, сортового,
арматурного для залізобетонних конструкцій; заготовки трубної; катанки сталевої; металлокорда; дроту сталевий різного
призначення; горячедеформірованних безшовних труб, сталевої фібри

Холдинг "Gorum Group" є великим постачальником комплексних високотехнологічних рішень в сфері видобутку, транспортування і переробки корисних копалин. Основна діяльність спрямована на проведення і видачу експертизи в гірничодобувному бізнесі. Розробка універсального обладнання для зовнішньої і підземної обробки, будівництво та проектування шахт.