Постійні партнери компанії «Інвестмаш»

Широке поширення сталевих труб і їх застосування практично в будь-якій галузі промисловості і життєдіяльності обумовлено їх високими технічними показниками по міцності і герметичності. Наша компанія надасть можливість купити труби в Україні для організації газопровідної, опалювальної або водопровідної системи, хоча спектр застосування якісного металопрокату досить великий.

Наші партнери шукають можливість замовити труби з доставкою в Україні для виготовлення металоконструкцій, для виробництва виробів і деталей, для іншого застосування.

Крім прийнятної вартості для потенційного клієнта ми пропонуємо широкий сортамент безшовних і електрозварювальних труб, який застосовується в різних галузях промисловості.

Замовити труби з доставкою за доступною ціною досить просто, оскільки ми працюємо з кількома логістичними компаніями. Доставка труб можлива по розподілених класах залежно від сфери застосування: будівельної, бурильної, нафтовидобувної промисловості, для приватного застосування. Ми гарантуємо високу якість металопрокатної продукції. З перевагами профільних виробів і рівнем кваліфікації нашої компанії мали можливість ознайомитися наступні організації, які ми з гідністю відносимо до основних діловим партнерам:

Великий холдинг ТОВ "Метінвест" був заснований в 2006 році і на сьогодні займає лідируючі позиції в чорній металургії, гірничої промисловості. ТОВ "Метінвест" є першою українською організацією, що увійшла до складу Міжнародного Інституту сталі та чавуну.

Компанія "Інтерпайп" займає лідируючі позиції в галузі чорної металургії та з виробництва труб спеціального і загального призначення, безшовних труб, бандажів і коліс, призначених для залізничного транспорту.

ПАТ "Укрнафта" заснована в 1994 році і твердо займає нішу в нафто- і газодобувної промисловості. Організація представлена великими газопереробними заводами, що займаються видобутком і виробництвом зрідженого газу.

Компанія ДТЕК є однією з найбільших приватних вертикально-інтегрованих енергетичних компаній України, діяльність якої спрямована на синергію енергогенеруючих, вугледобувних і дистрибуційних організацій. Компанія ДТЕК - лідер в паливно-енергетичній сфері України.

ПАТ "Трубна металургійна компанія" займається виробництвом сталевих труб. Продукція представлена асортиментом зварних, безшовних, безшовних лінійних труб промислового і основного призначення, а також магістральних труб і різьбових з'єднань.

НВО "Трубосталь" заснована в 1989 році. Виробнича база представлена новим заводом з виготовлення сполучних елементів відводів, трубопроводів і власним продуктивним трубним виробництвом. НВО "Трубосталь" забезпечує широким сортаментом хімічну і атомну промисловість, металургію, машинобудування та скляну, вогнетривку виробничі лінії.

ПАТ "Комінмет" займається виробництвом сталевих профільних, водогазопровідних і оцинкованих труб, а також рулону і освинцьованого листа, що застосовуються в автомобільній промисловості. Випускає сталеві лопати і оцинкований посуд. Здійснює прямі поставки сертифікованого за світовими стандартами сортаменту в країни Європи та Азії.

ВАТ "Челябінський трубопрокатний завод" є великим металургійним комплексом, який займається виробництвом трубних виробів і входить в десятку найбільших світових компаній в даному напрямку. ВАТ "ЧТПЗ" випускає електрозварні і зварні труби різного діаметру і сортаменту, безшовні, насосно-компресорні, профільні труби, а також керамічні флюси і балони для стисненого газу.

Холдинг "Gorum Group" є великим постачальником комплексних високотехнологічних рішень в сфері видобутку, транспортування і переробки корисних копалин. Основна діяльність спрямована на проведення і видачу експертизи в гірничодобувному бізнесі. Розробка універсального обладнання для зовнішньої і підземної обробки, будівництво та проектування шахт.