Новини та статті

Труби сталеві безшовні ГОСТ 8732-78
Труби сталеві безшовні ГОСТ 8732-78
03.02.2022

Труби сталеві безшовні, цей вид трубного прокату є найважливішим елементом виробничої та будівельної конструкції. Основною відмінністю безшовних туб є відсутність зварного шва, що дає максимальну надійність, дані труби дуже стійкі як до фізичних, так і механічних впливів. Все вищевикладене гарантує підвищені характеристики експлуатації. Через цільність конструкції та властивості матеріалів для виготовлення труб, вони здатні витримати велике механічне навантаження, високу температуру і високий тиск навколишнього середовища всередині труби. З цієї причини, безшовні труби знайшли широке застосування на особливо важливих і відповідальних об'єктах. Безшовна труба використовується для транспортування пари, газу та інших речовин. Дуже часто безшовні труби використовуються в оборонній промисловості, суднобудуванні та вагонобудуванні та у багатьох галузях важкої промисловості.

Холоднодеформовані та гарячедеформовані труби, у чому різниця?
Холоднодеформовані та гарячедеформовані труби, у чому різниця?
27.01.2022

Якщо Вам довелося зіткнутися з пошуком труби, швидше за все Вам доведеться зіткнутися з такими поняттями як «холодна труба», «гарячка», «безшовна…». У чому між ними різниця і чому такий розкид цін на труби?

Інвестмаш
Інвестмаш
10.12.2021

Компанія «Інвестмаш» вже понад 20 років займається продажем труб підприємствам України та країн СНД. Ми пропонуємо за розумною ціною купити труби в Україні в асортименті. У нас можна придбати трубну продукцію зі складу або на замовлення.
«Інвестмаш» здійснює комплексне постачання підприємств та організацій трубною продукцією широкого асортименту (безшовні, електрозварні, котельні, оубсадні, крекінгові, прецизійні тощо) та постачанням деталей трубопроводів (відводи, фланці, переходи, трійники, еліптичні заглушки тощо).
База знаходиться в Дніпрі і розташована в зручному місці на околиці міста - відкритий майданчик, обладнаний козловим краном, ангари для критого зберігання вантажів оснащені кранами та підйомниками, а також парком спеціальної техніки. Надаємо послуги зберігання та перевалки вантажів, послуги з різання металопродукції стрічково-пильними верстатами "в розмір".
-Великий асортимент труб у постійній наявності на складі, а також виготовлення на замовлення.

 

Сьогодні нове надходження безшовних труб
Сьогодні нове надходження безшовних труб
02.11.2021

Отримана нова партія безшовних труб як горячедеформовані труби ГОСТ 8732-78, так і холоднодеформовані труби ГОСТ 8734-75. Повний список отриманих труб вказаний в таблиці нижче. 

Нове надходження безшовних труб очікуется до кінця жовтня
Нове надходження безшовних труб очікуется до кінця жовтня
18.10.2021

Шановні клієнти, до кінця жовтня ТзОВ ВО «Мінерали України» очікує надходження безшовних труб. Сортамент очікуваних труб складається з безшовних горячедеформірованних труб ГОСТ 8732-78 і безшовних холоднодеформованих труб ГОСТ 8734-75 

Різноманітність сталевих труб
Різноманітність сталевих труб
13.09.2021

При виборі сталевих труб навіть загальне про них уявлення, дозволить зробити комунікацію більш легкої і значно спростити вибір потрібної труби. Сучасній промисловістю виробляється велика різноманітність сталевих труб. Сталеві труби широко використовують в різних сферах завдяки їх високим експлуатаційним характеристиками.

 

У вересні очікуємо надходження до складу профільних  труб
У вересні очікуємо надходження до складу профільних труб
10.09.2021

Очікуємо на наступному тижні надходження на склад профільних труб ГОСТ 8645-68 Труби сталеві прямокутні. Сортамент і ГОСТ 8639-82 Труби сталеві квадратні.

Нове надходження труб безшовних гарячекатаних ГОСТ 8732-78 у серпні
Нове надходження труб безшовних гарячекатаних ГОСТ 8732-78 у серпні
10.08.2021

Шановні клієнти, очікуємо надходження труб безшовних гарячекатаних ГОСТ 8732-78 на склад. Ознайомитися з сортаментом гарячодеформованих труб безшовних ГОСТ 8732-78 ви можете в таблиці. Для уточнення детальної інформації, просимо зв'язатися з нашими менеджерами.

 

Безшовна сталева труба: способи виробництва, ГОСТи і застосування
Безшовна сталева труба: способи виробництва, ГОСТи і застосування
19.07.2021

Ця стаття присвячена темі безшовних сталевих труб.

У статті коротко описуються які бувають види труб, як їх класифікують по методу виробництва і потолщине стінок, як роблять безшовні сталеві труби гарячі деформовані і холоднодеформовані, Етапи виробництва. Госты ГОСТ 8732-78 і ГОСТ 8734-75 сфер застосування і способи з'єднань...

Профільна труба
Профільна труба
17.06.2021

У виробництві профільних труб з металу застосовують технології холодного і гарячого деформування, він може забезпечити як безшовні варіанти так і зварний спосіб з'єднання.