Правила використання сайту

Дані правила поширюються на всіх відвідувачів і користувачів сайту www.investmash.com.ua (як справжніх, так і майбутніх). Використовуючи матеріали сайту, користувач висловлює свою згоду з даними правилами.

Загальна правова інформація
Дія правил користування цим сайтом поширюється як на фізичних, так і на юридичних осіб.
Компанія "Інвестмаш" (далі - "Власник") залишає за собою право змінювати надані дані, послуги і продукцію в будь-який час без попереднього повідомлення. Посилання на продукцію та послуги третіх осіб робиться в інформаційних цілях і не має на увазі, що Власник їх підтримує або рекомендує.

Захист авторських прав
Всі права на інформацію, розміщену на даному сайті, належать Власнику.
Зміна матеріалів або використання їх за іншим призначенням є порушенням авторських прав
У разі порушення правил користування цим сайтом компанія залишає за собою право застосувати до порушників всі допустимі законом запобіжного заходу і захисту своїх порушених прав.
На інших сторінках цього сайту можуть міститися інші зауваження про права власності та інформація про авторські права. Положення, що містяться в них також повинні бути враховані і дотримані.

Вимоги до розміщення коду посилання на наш сайт
Перераховані нижче вимоги є обов'язковими і недотримання їх означає порушення обмеженою ліцензії з усіма витікаючими наслідками.
1. Код посилання на наш сайт повинен розміщується без змін і модифікацій.
2. Сторінка, де розміщений код нашого лінку повинна бути відкрита для індексування пошуковими системами (відсутність заборони на індексування в файлі robots.txt, відсутність тегів і, переходів через скрипт і інших методів, що перешкоджають індексуванню нашого лінку).
3. Наявність посилання з головної сторінки сайту на каталог ресурсів (якщо наша посилання розміщується в каталозі ресурсів).
4. Можливість дістатися, не більше ніж за 3 переходи (кліка) по сайту, на сторінку, де, можливо, буде розміщене посилання.
Приклад: Головна сторінка -> Каталог ресурсів -> Розділ каталогу -> Сторінка з нашої сторінки.
5. Посилання на наш сайт повинно бути прямим.

Звільнення від відповідальності

Ні адміністрація сайту, ані її партнери або співробітники не гарантують безперебійної і безпомилкової роботи Сайту; також вони не гарантують, що такими будуть як результати, отримані в ході використання Сайту, так і точність і застосовність його матеріалів.

Власник сайту не несе ніякої відповідальності перед Користувачем або третіми особами за можливий збиток, пов'язаний з використанням інформації або матеріалів, розміщених на даному сайті.

Точність інформації
Власник буде докладати всіх зусиль, щоб забезпечити точність і актуальність даних, що містяться на цьому сайті. У представленій на цьому сайті інформації , можуть містити технічні неточності чи орфографічні помилки. Власник не бере на себе ніякої відповідальності за точність інформації, що надається на сайті, і весь ризик використання такої інформації покладається на користувача.

Посилання на сайти третіх осіб
Даний сайт може містити інформацію про сайти третіх осіб. Перехід на будь-який інший Інтернет-ресурс, пов'язаний з даним сайтом, здійснюється на страх і ризик користувача. Власник не несе відповідальності за точність інформації, даних, поглядів, порад або заяв, зроблених на цих сайтах. Посилання на продукцію та послуги третіх осіб робиться в інформаційних цілях і не має на увазі, що Власник їх підтримує або рекомендує або несе за це відповідальність.

Зміна умов

Власник сайту може час від часу вносити зміни до вищезазначених правила користування сайтом. Проглядаючи даний сайт, Ви приймаєте зобов'язання дотримуватися цих правил, тому Ви повинні перевіряти їх при кожному новому відвідуванні сайту.

Фахівці ТОВ «ІНВЕСТМАШ» готові відповісти на будь-які Ваші питання, надати консультацію або допомогти вибрати труби та деталі трубопроводу.