Послуги, що надаються нашою компанією

Компанія «Інвестмаш» надає клієнтам ряд спеціалізованих послуг. Це довгострокове зберігання трубопрокату, деталей та виробів з труб на відкритій місцевості в штабелях або в закритому боксі, оперативне навантаження на автотранспорт, доставка замовлень по всій Україні. Ви можете замовити зберігання і доставку труб і виробів з них зручним способом, ми завжди раді співпраці.

Також ми завжди йдемо назустріч замовникам щодо виготовлення нестандартних виробів і деталей, а також металоконструкцій з трубопрокату по ваших кресленнях і схемах. Досвідчені інженерні працівники допоможуть розрахувати навантаження на конструкції, розкажуть про наш асортимент і видах виконуваних робіт, посприяють оптимальному вибору.

Чекаємо вас на території нашої бази, в офісі компанії, а також завжди раді заявками по телефону, електронній пошті та інших контактів. Поспішайте замовити труби в Україні у перевіреного постачальника!

Послуга доставки замовлень
Послуга доставки замовлень

Компанія здійснює доставку металопрокату, виробів і деталей з труб, металоконструкцій по всій Україні.

Послуги зберігання трубопрокату і виробів
Послуги зберігання трубопрокату і виробів

Велика територія металобази і наявність складів дозволяє пропонувати як закрите, так і відкрите зберігання металопрокату.

Послуги порізки металу
Послуги порізки металу

Надаємо послуги з порізки труб, сортового металопрокату з чорних і кольорових металів, а також нержавіючих, інструментальних сталей в розмір деталі.